ثبت درخواست سریع تعمیر
  • +98-9124433425
  • همه روزه از ساعت 8 صبح الی 10 شب

دستگاه تصفیه آب سه مرحله ای AQUA PRO مدل multi-stage

تاریخ اخرین آپدیت : 98/07/14 - یکشنبه

دستگاه تصفیه آب آکوا پرو ساخت کشور تایوان و تحت لیسانس آمریکا می باشد که نسبت به سایر محصولات مشابه خود در بازار، مزایای بیشتری دارند. دستگاه های تصفیه آب آکوا پرو به دو صورت تولید و روانه بازار می شوند. نوع اول تصفیه آب خانگی بدون پمپ است که نیازی به برق ندارد و مصرف انرژی پایین تری دارد. این نوع دستگاه در مدل های 3، 4، 5 و6 مرحله ای آب را تصفیه می کنند. آب خروجی این دستگاه دارای کیفیت مناسبی است اما این سیستم سختی گیر نیست و برای افرادی که سختی آب اهمیت دارد مناسب نیست و مشکلاتی مانند رسوب شیرآلات و کتری یا حذف نیترات با این دستگاه امکان پذیر نست. نوع دوم دستگاه تصفیه آب خانگی دارای پمپ و مخزن می باشد.

دستگاه تصفیه آب AQUAPRO مدل MULTI-STAGE همانطوری که از نامش پیداست آب را طی 3 مرحله تصفیه می کند و همچنین دارای اتصالات و یک شیر روی سینک است. یکی از بارزترین تفاوت ها بین این دستگاه با دستگاه های مشابه این است که 3 فیلتر به صورت کارتریج بوده و قسمت بالا و پایین آن ها کاملا بسته می باشد که در قسمت بلایی فیلتر 2 اورینگ وجود دارد که محل اتصال به هوزینگ می باشد و همین تفاوت باعث بالا رفتن کیفیت آب خروجی می شود.

مراحل تصفیه آب دستگاه AQUAPRO مدل MULTI-STAGE

مرحله اول تصفیه : فیلتر سدیمنت (PPS) به صورت کارتریج درون هوزینگ  PGF قرار می گیرد. این فیلتر شن و ماسه، رسوبات، گل ولای، زنگ زدگی لوله ها و ذرات معلق را از آب حذف می کند و آب به مرحله ی دوم تصفیه انتقال می یابد.

مرحله دوم تصفیه : پس از حذف املاح درشت آب از طریق شلنگ تصفیه به مرحله ی دوم و سوم می رود. در این مرحله فیلتر گرانول کربن فعال (GAC) به  صورت کارتریج داخل هوزینگ GPF قرار گرفته است. این فیلتر بو ومزه ی ناخوشایند آب را از بین می برد.

مرحله سوم تصفیه: در مرحله سوم نیز فیلتر کربن بلاک(GAC)  به صورت کارتریج در هوزینگ PCF قرار می گیرد. در این مرحله فیلتر باعث حذف کلر و باکتری ها از آب می شود.

زمان تعویض فیلترها : عمرمفید فیلترهای دستگاه تصفیه آب بسته به منطقه و محل نصب دستگاه با هم متفاوت است اما فیلترهای هر مرحله عمر مشخصی دارد و اگر زمان معین آن را عوض نکنید، خروجی آب کیفیت اولیه را نخواهد داشت. زمان تعویض فیلترها به چند عامل بستگی دارد، ازجمله می توان به مقدار مصرف، کیفیت آب ورودی و گذشت زمان بعد از اولین استفاده اشاره کرد.

نکات مربوط به طول عمر فیلترها

مرحله اول: حالت استفاده نشده فیلتر مرحله اول PPS سفید رنگ است پس از گذشت مدتی به دلیل استفاده ناخالصی ها جذب و به رنگ قهوه ای در می آید و عمر آن بسته به محل نصب 4 الی 6 ماه متغیر است.

مرحله دوم: فیتر مرحله دوم بر پایه ی کربن فعال است و بهبود کیفیت بو و مزه ی آب به کار می رود و عمر مفید این فیلتر نیز 4 الی 6 ماه می باشد.

مرحله سوم: عمر و زمان تعویض این فیلتر نیز مشابه فیلتر مرحله ی دوم است و پس از 4  الی ماه باید عوض شود.

 image hamta web

تعیین زمان توسط شما

 image hamta web

اعزام سریع تعمیرکار

 image hamta web

تعمیرکاران خبره

 image hamta web

با کمترین هزینه

 image hamta web

گارانتی خدمات

 image hamta web

تهیه قطعات مورد نیاز

مقالات آموزشی