ثبت درخواست سریع تعمیر
 • +98-9124433425
 • همه روزه از ساعت 8 صبح الی 10 شب

فیلتر یخچال LG مدل LT700P

تاریخ اخرین آپدیت : 98/07/07 - یکشنبه

یخچال ها جزو دستگاه هایی هستند که از نظر کیفیت تحول زیادی در آن ایجاد شده وهر روز دستگاه های جدیدتر با قابلیت و مزیت های فراوان روانه بازار می شود. یخچال های ساید بای ساید از دستگاه هایی بود که سروصدای زیادی را ایجاد کرد و دارای یک طراحی منحصر به فرد بود. ال جی با شعار روی خوش زندگی (life is good) رسالت بسیار ارزشمندی را برای تحول در سبک زندگی مشتریان و بهبود شاخصه های رفاه برعهده گرفته است. روز به روز به طرفداران یخچال های ساید بای ساید افزوده می شود. این یخچال هاعلاوه بر طراحی متفاوت و ظاهر شکیل دارای ویژگی های خاص است.

یکی از ویژگی های بارز یخچال های ساید بای ساید مجهز بودن به آبسردکن و یخ ساز است. یخ سازها به صورت اتوماتیک یخ های را در قالب های حبه ای یا بدون قالب بندی و در اندازه های متفاوت تولید می کنند، با این قابلیت همیشه یخ و آب خنک در اختیار خواهید داشت. یخچال های ساید دارای آبسردکن اتوماتیک هستند و همانطور که می دانید آب به وسیله ی شلنگ مستقیم از شیرآب تامین می شود. به همین دلیل استفاده از فیلتر جهت تصفیه آب امری ضروری است.

فیلتر یخچال LG LT700P که با نام ADQ36006101 نیز شناخته می شود، متناسب با چندین مدل یخچال است. فیلتر یخچال LG LT700P دارای کیفیت بالایی است که با استفاده از بلوک کربن فعال به حذف ناخالصی های موجود در آب مانند سرب، جیوه، کلرو...کمک می کند. با عبور آب از فیلتر این ذرات در فیلتر گیر کرده و آب تصفیه می شود و آبی سالم و تمیز با طعم بسیار خوبی را تحویل می دهد. این مدل دارای امتیاز NSF 42 و  NSF 53است بنابراین قادر به حذف طعم و بوی کلر،سرب، جیوه و سایر آلودگی ها می باشند. برای اینکه این فیلترها کارایی مطلوب تری داشته باشند بعد از گذشت 6 ماه یا تصفیه ی 400گالن قبل از گذشت این مدت، باید اقدام به تعویض آن کنید.

نحوه ی فیلتر یخچال ال جی LT700P یا  ADQ36006101

 1. دکمه ی آن را فشار دهید تا پوشش فیلتر باز شود.
 2. کارتریج قدیمی را به سمت پایین بکشید تا خارج شود.
 3. کارتریج جدید را در حالت افقی به داخل مانیفولد بکشید.
 4. تا جایی که می توانید آن را فشار دهید.
 5. پوشش فیلتر را فشار دهید تا در جای خود قرار بگیرد.
 6. قبل از استفاده 2.5 لیتر آب جوشانده را از فیلتر عبور دهید.

نکته : بعد از پایان عمر مفید فیلتر یخچال، چراغ نمایشگر فیلتر تغیر رنگ می دهد که باید بعد از تعویض فیلتر آن را ریست کنید.

نحوه ی ریست چراغ فیلتر یخچال ساید ال جی مدل LT700P 

هر یخچالی که  دارای آبسردکن باشد به شیر آب وصل شده و دارای فیلتر تصفیه است. نوع هر فیلتر نسبت به مدل یخچال متفاوت است، برخی مدل ها در داخل یخچال و برخی دیگر در بیرون نصب می شوند که پس از گذشت 6ماه باید فیلتر تعویض شود. پس از تعویض برای خاموش شدن چراغ فیلتر نیاز به ریست کردن تنظیمات بخش فیلتر داریم. نحوه ی انجام این کاربه این صورت است که کلید FRESH AIR FILTER را به مدت 3ثانیه نگه دارید تا چراغ تعویض فیلتر تصفیه آب خاموش شود.

مشخصات فیلتر یخچال LG LT700P :  

 • ظرفیت : 400گالن (1500لیتر)
 • عمر مفید :6 ماه
 • دارای تأییدیه NSF
 • محدوده ی دما: 33_100 F(0.6_37.8 C)
 • مححدوده ی فشار: 20_120 Psi (138_827Kpa)
 image hamta web

تعیین زمان توسط شما

 image hamta web

اعزام سریع تعمیرکار

 image hamta web

تعمیرکاران خبره

 image hamta web

با کمترین هزینه

 image hamta web

گارانتی خدمات

 image hamta web

تهیه قطعات مورد نیاز

مقالات آموزشی