ثبت درخواست تعمیر ماشین ظرفشویی
مرکز خدمات مشتریان بعد از ثبت درخواست، جهت هماهنگی با شما تماس خواهند گرفت تا در زمان مورد نظر شما نزدیکترین تعمیرکار باتجربه و متخصص به محل اعزام گردد.

تعمیر ماشین ظرفشویی

با پیشرفت تکنولوژی و توسعه ی زندگی ماشینی استفاده از انواع وسایل برقی در منزل هم رونق یافته است.یکی از وسایلی که امروزه در سرعت بخشیدن به امور آشپزخانه کاربرد بسیاری دارد ماشین ظرفشویی می باشد.

خانم ژوزفین کوچران، بانوی ثروتمند اهل شیکاگو با اینکه خدمه اش کارهای منزل را انجام می دادند اما می خواست که در مهمانی هایش ظروف با سرعت بیشتری شسته شده و تعداد کمتری از آنها بشکنند به همین جهت خود به شخصه دست به کار شد و ماشین ظرفشویی را درسال 1886 اختراع کرد و آن را در نمایشگاه بین المللی شیکاگو در سال 1893به نمایش گذاشت.

استفاده از ماشین ظرفشویی به دلیل بالا بودن قیمت تا سال 1970 همه گیر نشده بود اما کم کم با مناسب تر شدن قیمت آن به آشپزخانه ها راه یافت و امروزه به یکی از پرطرفدارترین وسایل آشپزخانه تبدیل شده است.

ماشین های ظرفشویی از لحاظ ظرفیت و قرارگیری به دسته تقسیم می شوند:

1. رومیزی : با ظرفیت 6-8 نفره مخصوص خانواده های کم جمعیت ومهمانی های کوچک .معمولا ظرفیت این سری از ظرفشویی ها 72 الی 108 پارچه می باشد و ازقیمت مناسبی یرخوردارند.

2.ایستاده : ازلحاظ نصب شبیه ماشین لباسشویی است وبه یک جایگاه هم اندازه آن نیاز دارد.با ظرفیت های 12 و 14 نفره مخصوص خانواده های پرجمعیت یا پر رفت و آمد می باشد.

3.توکار : این سری از ماشین های ظرفشویی در داخل کابیت نصب می شوند و قابل جابجایی نیستند.ظرفیت های این سری 12 نفره و 14نفره هستند.

 • Service delivery 1
  تهیه قطعات مورد نظر
 • Service delivery 2
  تعمیرکاران خبره
 • Service delivery 3
  اعزام سریع تعمیر کار
 • Service delivery 4
  تعیین زمان توسط شما
 • Service delivery 5
  تماس با پشتیبان
 • Service delivery 6
  با کمترین هزینه
 • Service delivery 7
  گارانتی خدمات

دیگر نکات مربوط به ماشین ظرفشویی

گاهی اوقات آن گونه که انتظار داریم ظرف ها به خوبی شسته نمی شوند. یکی از دلایل تمیز نشستن ظرف ها شیر ورودی آب است. شیر وروودی جریان آب را به داخل دستگاه باز می کند. اگر مسدود یا خراب شده باشد ماشین ظرفشویی حجم کافی آب را وارد نمی کند و ظرف ها به خوبی تمیز نمی شوند.

اختلال در عملکرد سیستم بازوهای بالایی, مرکزی و پایینی یکی دیگر از دلایل تمیز نشستن ظرف هاست. به مرور زمان ممکن است ذرات کوچک غذا دربازوها مسدود شوند و باعث می شود آب به درستی از بازوها جریان نیابند و باعث اختلال در شستشو شوند.

سیستم پمپ و موتور در ماشین ظرفشویی بسیار مهم است و یکی از مهمترین دلایل خوب نشستن ظروف مربوط به آن است. اگر موتور معیوب باشد, بخش هایی از پمپ مسدو یا پروانه شکسته باشد, ظرف ها به درستی تمیز نمی شوند.

از دیگر دلایل تمیز نشدن ظرف ها گرم نشدن آب ماشین ظرفشویی است.

 

تعمیر ماشین ظرفشویی توسط همتا تعمیر

شرکت همتا سرویس با بکارگیری تکنسین های مجرب و کارآزموده بر آن است تا درصورت بروز هرگونه مشکل برای ماشین ظرفشویی شما در سریع ترین زمان ممکن در محل مورد نظر شما حاضر شده نسبت به عیب یابی و تعمیر آن اقدام نمایند.

با توجه به شرایط اقتصادی امروز هموطنان گرامی شرکت همتا سرویس در نظر دارد که هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی به حداقل مقدار ممکن کاهش یابد و همزمان از بهترین قطعات جانبی جهت تعمیر استفاده نماید. به دلیل اطمینان ما از کیفیت کار تکنسین ها و نیز کیفیت قطعات بکار برده شده همه تعمیرات به مدت یک سال دارای گارانتی می باشد.