ثبت درخواست تعمیر مایکروویو
مرکز خدمات مشتریان بعد از ثبت درخواست، جهت هماهنگی با شما تماس خواهند گرفت تا در زمان مورد نظر شما نزدیکترین تعمیرکار باتجربه و متخصص به محل اعزام گردد.

تعمیر مایکروویو

مایکروویو یا تندپز یکی از مهمترین اختراعات قرن بیستم است. دستگاه مایکروویو در سال 1946 توسط دکتر پرسی لی بارون اسپنسراختراع شد که در زمینه رادار تحقیقات زیادی را انجام داده است. 

او در حال آزمایش یک لوله خلأ جدید به نام مگنترون بود که متوجه شد شکلات درون جیبش آب شده است. دکتر اسپنسر آزمایش های دیگری را با سایر مواد غذایی انجام داد.بعدها او جعبه ای فلزی همراه با درب درست کرد ,انرژی که وارد جعبه می شد نمی توانست از آن خارج شود ومیدان الکترومغناطیسی با چگالی بالاتر ایجاد کرد.

هنگامی که غذا را درون جعبه گذاشت انرژی مایکروویو به آن تابید و دمای ماده ی غذایی سریع بالا رفت و اینگونه دکتر اسپنسر دستگاه مایکروویو را اختراع کرد.

 • Service delivery 1
  تهیه قطعات مورد نظر
 • Service delivery 2
  تعمیرکاران خبره
 • Service delivery 3
  اعزام سریع تعمیر کار
 • Service delivery 4
  تعیین زمان توسط شما
 • Service delivery 5
  تماس با پشتیبان
 • Service delivery 6
  با کمترین هزینه
 • Service delivery 7
  گارانتی خدمات

عیب یابی دستگاه های مایکروویو

امروزه با مدرنیته شدن, لوازم خانگی هم از این قاعده مستثنی نبوده و باعث صرفه جویی در وقت و انرژی شده است و تحقیقات نشان داده است که استفاده از این نوع انرژی ضمن اینکه آلودگی محیط زیست را کاهش می دهد, در کاهش هزینه های انرژی هم مؤثر است.

عیب یابی دستگاههای مایکروویو به دو شیوه است،یا اینکه دستگاه به طور کلی عمل نمی کند یادستگاه به ظاهر کار میکند ولی عملکرد درستی ندارد.

 

تعمیر مایکروویو توسط همتا تعمیر

شرکت همتا سرویس با بکارگیری تکنسین های مجرب و کارآزموده بر آن است تا درصورت بروز هرگونه مشکل برای مایکروویو شما در سریع ترین زمان ممکن در محل مورد نظر شما حاضر شده نسبت به عیب یابی و تعمیر آن اقدام نمایند.

با توجه به شرایط اقتصادی امروز هموطنان گرامی شرکت همتا سرویس در نظر دارد که هزینه تعمیرات مایکروویو به حداقل مقدار ممکن کاهش یابد و همزمان از بهترین قطعات جانبی جهت تعمیر استفاده نماید. به دلیل اطمینان ما از کیفیت کار تکنسین ها ونیز کیفیت قطعات بکار برده شده همه تعمیرات به مدت یک سال دارای گارانتی می باشد.