ثبت درخواست تعمیر دستگاه تصفیه آب
مرکز خدمات مشتریان بعد از ثبت درخواست، جهت هماهنگی با شما تماس خواهند گرفت تا در زمان مورد نظر شما نزدیکترین تعمیرکار باتجربه و متخصص به محل اعزام گردد.

تعمیر دستگاه تصفیه آب

تصفیه آب به سیستم ها و فرایندهایی گفته میشود که برای جدا کردن آلودگی ها و مواد معلقی که در آب هستند گفته میشود. در حالت کلی به هر فرایندی که ذرات معلق, باکتری, آلودگی ها و... را از آب پاک کند, تصفیه کننده آب گفته میشود.
امروزه با رشد جمعیت و افزایش آلودگی های انسانی و صنعتی در آب و خاک, کیفیت و سلامت آب ها کاهش یافته است.
اکنون بسیاری از آب های لوله کشی دارای آلاینده های زیادی مانند گل ولای, باکتری, انگل و... هستند که برای سلامتی انسان مضرند و طی فرایند کلرزنی تصفیه خانه آب شهری کاملا از بین نمی روند.

انواع دستگاه تصفیه آب

بسیاری از منابع آبی برای مصرف روزانه و پخت و پز مناسب نیستند.به کمک یک تصفیه کننده خانگی مقدار آلودگی و ذرات معلق در آب را می توان کاهش داد.
دستگاه تصفیه آب انواع مختلفی دارد مانند دستگاه تصفیه کننده رومیزی و دستگاه تصفیه کننده زیر سینکی
دستگاه تصفیه آب رومیزی به دلیل زیبایی ظاهری که دارد بیشتر در منازل مورد استفاده قرار می گیرد.این نوع دستگاه ها قابلیت تنظیم کیفیت آب خروجی را دارد. هیچ تفاوتی در نوع تصفیه آب میان دستگاه تصفیه رومیزی و زیرسینکی وجود ندارد تنها تفاوت میان آنها طراحی و فیلترها از نظر ظاهری می باشد.

 

پمپ دستگاه تصفیه آب

پمپ یکی از اجزای مهم دستگاه تصفیه آب خانگی محسوب می شود که خود از دو بخش تشکیل شده است: 1)موتور الکتریکی 2)قسمت هد یا کلگی

 

نگهداری پمپ دستگاه

هد پمپ یا کلگی نیروی دورانی تولید شده از موتور الکتریکی را به پمپ فشار تبدیل می کند. کیفیت هد پمپ و همچنین موتور الکتریکی در میزان فشار آب خروجی تأثیر زیادی دارد. خرابی هر پمپ اغلب به صورت نشت آب، پایین بودن فشار آب و صدای بلند اتفاق می افتد.
هر گاه یکی از این حالت ها اتفاق افتاد زودتر هد پمپ را تعویض کنید تا به موتور الکتریکی آسیب نرساند.

 • Service delivery 1
  تهیه قطعات مورد نظر
 • Service delivery 2
  تعمیرکاران خبره
 • Service delivery 3
  اعزام سریع تعمیر کار
 • Service delivery 4
  تعیین زمان توسط شما
 • Service delivery 5
  تماس با پشتیبان
 • Service delivery 6
  با کمترین هزینه
 • Service delivery 7
  گارانتی خدمات

تعمیر دستگاه تصفیه آب توسط همتا تعمیر

شرکت همتا سرویس با بکارگیری تکنسین های مجرب و کارآزموده بر آن است تا درصورت بروز هرگونه مشکل برای دستگاه تصفیه آب شما در سریع ترین زمان ممکن در محل مورد نظر شما حاضر شده نسبت به عیب یابی و تعمیر آن اقدام نمایند.
با توجه به شرایط اقتصادی امروز هموطنان گرامی شرکت همتا سرویس در نظر دارد که هزینه تعمییرات دستگاه تصفیه آب به حداقل مقدار ممکن کاهش یابد و همزمان از بهترین قطعات جانبی جهت تعمیر استفاده نماید. به دلیل اطمینان ما از کیفیت کار تکنسین ها ونیز کیفیت قطعات بکار برده شده همه تعمییرات به مدت یک سال دارای گارانتی می باشد.