ثبت درخواست سریع تعمیر
 • +98-9124433425
 • همه روزه از ساعت 8 صبح الی 10 شب
vacum cleaner image

تعمیر جاروبرقی در تهران

یکی از وسایل پراستفاده در هر منزلی جاروبرقی می باشد. جاروبرقی انواع مختلفی دارد و بسته به نوع و جنس کالا دارای طول عمر متفاوتی نیز می باشد.
به دلیل استفاده نادرست یا فرسوده شدن قطعات، دستگاه خراب می شود.
از نکات مهم جهت تعمیر جاروبرقی در تهران استفاده از نفرات متخصص و مطمئن و همچنین به کاربردن قطعات اصلی و گارانتی دار می باشد.
در همین راستا تیم همتا تعمیر با ارسال نفرات متخصص جهت تعمیر لوازم خانگی در منزل یا محل کار این اطمینان را به شما میدهد که با خیال راحت دستگاه مورد نظر را تعمیر نموده و تا مدت زیادی از آن استفاده کنید. تمامی خدمات ارائه شده و قطعات مورد استفاده کاملا اصل بوده و دارای گارانتی می باشند.

جاروبرقی شما کدام یک از این مشکلات را دارد؟

 • جاروبرقی روشن نمی‌شود؟
  از عمده دلایل روشن نشدن جاروبرقی می توان به دلایل زیر اشاره کرد :
  پریز برق ندارد، سیم رابط معیوب است، کلید پاور خراب شده است، موتور جارو سوخته است، رله خراب شده است
 • جاروبرقی قدرت مکش ندارد؟
  اگر جارو مکش ندارد کیسه ی زباله باید بررسی شود که پر یا سوراخ نباشد.
  از مهمترین عامل کاهش مکندگی جاروبرقی گرفتگی لوله ها است. گرفتگی دسته یا خرطومی باعث می شود هوا به خوبی از آن نگذرد درنتیجه قدرت مکش جارو کم می شود.
  از دلایل دیگر کاهش مکندگی جارو برقی گرفتگی فیلتر است. فیلتر طوری طراحی شده است که گرد و غبارو ذرات درون جارو را می گیرد.
 • صدای جاروبرقی خیلی زیاد است؟
 • جاروبرقی ناگهان خاموش می شود؟
  خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی میتواند دلایل زیادی داشته باشد.
  کثیف بودن فیلتر جارو, انسداد زباله در لوله ی جارو برقی, پربودن کیسه زباله و قطعی سیم جارو برقی نیز میتوانند باعث خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی شوند.
 • موتور جاروبرقی خیلی داغ می شود؟
  خرابی فن جزو اولین مواردی است که باید بررسی شود.وقتی جاروبرقی روشن می شود فن به حرکت در می اید و هوا را به سمت قسمت بیرونی هدایت میکند و یک خلا جزئی ایجاد میکند که باعث مکش دستگاه میشود. اگر فن به خوبی کار نکند باعث داغ شدن موتور می شود.
  موتورهای نیم سوز به شدت جریان مصرف میکنند و این مهمترین دلیل برای داغی موتور جاروبرقی است.
  اکثر جاروبرقی ها دارای ترموستات هستند که در صورت گرم شدن بیش از حد موتور,جارو را خاموش می کند.اگر ترموستات در زمان خود عمل نکند, دمای موتور بالا می رود و بوی آن استشمام می شود.

ثبت درخواست تعمیرات جاروبرقی در تهران

مرکز خدمات مشتریان بعد از ثبت درخواست، جهت هماهنگی با شما تماس خواهند گرفت تا در زمان مورد نظر شما نزدیکترین تعمیرکار باتجربه و متخصص به محل اعزام گردد.

vacum cleaner image

نکات مهم در استفاده از جاروبرقی

از نکات مهم درهنگام استفاده از جاروبرقی این است که لوله ها گرفتگی نداشته باشند،کیسه زباله قبل از پرشدن تعویض یا تخلیه شود و فیلتر جاروبرقی تمیزباشد.لازم به ذکر است. که فیلتر باید دو یا سه بار درسال تعویض یا شستشه شود. در هنگام انتخاب جاروبرقی باید به اصل بودن،قدرت وات و صدای آن توجه کنید.

ساختمان جاروبرقی

جاروبرقی از نظرساختمان به دو قسمت کلی الکتریکی و مکانیکی تقسیم میشود. مهمترین قسمت الکتریکی جاروبرقی موتور آن است که از نوع یونیورسال می باشد. شکل ظاهری قطعات مکانیکی برعکس قسمت الکتریکی آن بوده و از تنوع بسیاری برخوردار است لذا هر سازنده بر اساس طراحی خاص خود شکل ظاهری آن را می سازد.

تعمیر جاروبرقی در منزل توسط همتا تعمیر

شرکت همتا سرویس با بکارگیری تکنسین های مجرب و کارآزموده بر آن است تا درصورت بروز هرگونه مشکل برای جاروبرقی شما در سریع ترین زمان ممکن در محل مورد نظر شما حاضر شده نسبت به عیب یابی و تعمیر آن اقدام نمایند.
با توجه به شرایط اقتصادی امروز هموطنان گرامی شرکت همتا سرویس در نظر دارد که هزینه تعمیر جاروبرقی در تهران به حداقل مقدار ممکن کاهش یابد و همزمان از بهترین قطعات جانبی جهت تعمیر استفاده نماید. به دلیل اطمینان ما از کیفیت کار تکنسین ها ونیز کیفیت قطعات بکار برده شده همه تعمییرات به مدت یک سال دارای گارانتی می باشد.

نظرات دیگر کاربران

زاهد شعاعی درج شده در تاریخ 1398/05/26

اگه میشه در مورد صدای بلند جارو برقی توضیحاتی بدین. ممنون

پاسخ

کارشناس تعمیرات درج شده در تاریخ 1398/05/28

در این مورد مقالع ای در سایت قرار داده شده است . لطفا مقاله مورد نظر را مطالعه فرمایید. اگر مشکل حل نشد میتوانید جهت مشاوره و عیب یابی فرم درخواست تعمیر را در همین صفحه ارسال نمایید. با تشکر

نظر خود را بنویسید !


مقالات آموزشی

 image hamta web

تعیین زمان توسط شما

 image hamta web

اعزام سریع تعمیرکار

 image hamta web

تعمیرکاران خبره

 image hamta web

با کمترین هزینه

 image hamta web

گارانتی خدمات

 image hamta web

تهیه قطعات مورد نیاز