ثبت درخواست سریع تعمیر
  • +98-9124433425
  • همه روزه از ساعت 8 صبح الی 10 شب
vacum cleaner image

تعمیر دستگاه تصفیه آب

تصفیه آب به سیستم ها و فرایندهایی گفته میشود که برای جدا کردن آلودگی ها و مواد معلقی که در آب هستند گفته میشود. در حالت کلی به هر فرایندی که ذرات معلق, باکتری, آلودگی ها و... را از آب پاک کند, تصفیه کننده آب گفته میشود.
امروزه با رشد جمعیت و افزایش آلودگی های انسانی و صنعتی در آب و خاک, کیفیت و سلامت آب ها کاهش یافته است.
اکنون بسیاری از آب های لوله کشی دارای آلاینده های زیادی مانند گل ولای, باکتری, انگل و... هستند که برای سلامتی انسان مضرند و طی فرایند کلرزنی تصفیه خانه آب شهری کاملا از بین نمی روند.

مشکلات رایج دستگاه تصفیه آب

  • نشت آب از قسمت های مختلف دستگاه
    از دلایل نشت دستگاه تصفیه آب خانگی محکم نبودن اتصلات فیلترها به بدنه دستگاه می باشد. همچنین فشار آب بالا می تواند باعث نشتی آب از قسمت های مختلف شود.
  • طعم یا بوی بد آب خروجی از دستگاه
    پس از نصب دستگاه تصفیه بلافاصله آب آن قابل استفاده نیست و چون فیلترها از مواد مختلفی ساخته می شود ممکن است طی فرایند تصفیه طعم و بوی آب را تحت تاثیر قرار می دهد.این مشکل ممکن است پس تعویض فیلترها نیز به وجود آید. برای رفع این مشکل بایستی مخزن آب یک بار پر و سپس خالی شود تا بوی آن کمتر شود. معمولا وقی شما از فیلترهای بی کیفیت در دستگاه تصفیه آب استفاده کنید به احتمال زیاد آب تصفیه شده دارای بوی ناخوشایندی خواهد بود.
    هر یک از فیلترها در زمانی مقرر نیاز به تعویض دارند، اگر در زمان تعیین شده آنها را عوض نکنید آب بوی بدی خواهد داشت.همچنین اگر آب به مدت زیادی بدون استفاده درون مخزن دستگاه باقی بماند آب تصفیه طعم و بوی نامطبوعی به خود میگیرد.

ثبت درخواست تعمیرات تصفیه آب

مرکز خدمات مشتریان بعد از ثبت درخواست، جهت هماهنگی با شما تماس خواهند گرفت تا در زمان مورد نظر شما نزدیکترین تعمیرکار باتجربه و متخصص به محل اعزام گردد.

vacum cleaner image

انواع دستگاه تصفیه آب

بسیاری از منابع آبی برای مصرف روزانه و پخت و پز مناسب نیستند.به کمک یک تصفیه کننده خانگی مقدار آلودگی و ذرات معلق در آب را می توان کاهش داد.
دستگاه تصفیه آب انواع مختلفی دارد مانند دستگاه تصفیه کننده رومیزی و دستگاه تصفیه کننده زیر سینکی
دستگاه تصفیه آب رومیزی به دلیل زیبایی ظاهری که دارد بیشتر در منازل مورد استفاده قرار می گیرد.این نوع دستگاه ها قابلیت تنظیم کیفیت آب خروجی را دارد. هیچ تفاوتی در نوع تصفیه آب میان دستگاه تصفیه رومیزی و زیرسینکی وجود ندارد تنها تفاوت میان آنها طراحی و فیلترها از نظر ظاهری می باشد.

پمپ دستگاه تصفیه آب

پمپ یکی از اجزای مهم دستگاه تصفیه آب خانگی محسوب می شود که خود از دو بخش تشکیل شده است: 1)موتور الکتریکی 2)قسمت هد یا کلگی

نگهداری پمپ دستگاه

هد پمپ یا کلگی نیروی دورانی تولید شده از موتور الکتریکی را به پمپ فشار تبدیل می کند. کیفیت هد پمپ و همچنین موتور الکتریکی در میزان فشار آب خروجی تأثیر زیادی دارد. خرابی هر پمپ اغلب به صورت نشت آب، پایین بودن فشار آب و صدای بلند اتفاق می افتد.
هر گاه یکی از این حالت ها اتفاق افتاد زودتر هد پمپ را تعویض کنید تا به موتور الکتریکی آسیب نرساند.

تعمیر دستگاه تصفیه آب توسط همتا تعمیر

شرکت همتا سرویس با بکارگیری تکنسین های مجرب و کارآزموده بر آن است تا درصورت بروز هرگونه مشکل برای دستگاه تصفیه آب شما در سریع ترین زمان ممکن در محل مورد نظر شما حاضر شده نسبت به عیب یابی و تعمیر آن اقدام نمایند.
با توجه به شرایط اقتصادی امروز هموطنان گرامی شرکت همتا سرویس در نظر دارد که هزینه تعمییرات دستگاه تصفیه آب به حداقل مقدار ممکن کاهش یابد و همزمان از بهترین قطعات جانبی جهت تعمیر استفاده نماید. به دلیل اطمینان ما از کیفیت کار تکنسین ها ونیز کیفیت قطعات بکار برده شده همه تعمییرات به مدت یک سال دارای گارانتی می باشد.

نظرات دیگر کاربران

شایان منصوری درج شده در تاریخ 1398/07/06

خیلی ممنون بابت حضور بموقع تکنسین وتعمیر دستگاه تصفیه آب هم خوب انجام شد

پاسخ
نظر خود را بنویسید !


مقالات آموزشی

 image hamta web

تعیین زمان توسط شما

 image hamta web

اعزام سریع تعمیرکار

 image hamta web

تعمیرکاران خبره

 image hamta web

با کمترین هزینه

 image hamta web

گارانتی خدمات

 image hamta web

تهیه قطعات مورد نیاز