ثبت درخواست سریع تعمیر
 • +98-9124433425
 • همه روزه از ساعت 8 صبح الی 10 شب
vacum cleaner image

تعمیر مایکروویو

مایکروویو یا تندپز یکی از مهمترین اختراعات قرن بیستم است. دستگاه مایکروویو در سال 1946 توسط دکتر پرسی لی بارون اسپنسراختراع شد که در زمینه رادار تحقیقات زیادی را انجام داده است.
او در حال آزمایش یک لوله خلأ جدید به نام مگنترون بود که متوجه شد شکلات درون جیبش آب شده است. دکتر اسپنسر آزمایش های دیگری را با سایر مواد غذایی انجام داد.بعدها او جعبه ای فلزی همراه با درب درست کرد ,انرژی که وارد جعبه می شد نمی توانست از آن خارج شود ومیدان الکترومغناطیسی با چگالی بالاتر ایجاد کرد.
هنگامی که غذا را درون جعبه گذاشت انرژی مایکروویو ب ه آن تابید و دمای ماده ی غذایی سریع بالا رفت و اینگونه دکتراسپنسر دستگاه مایکروویو را اختراع کرد.

مشکلات رایج مایکروویو

 • مایکروویو غذا را گرم نمی کند
  اغلب مایکروویوها دارای سه یا چهار سوئیچ درب هستند. هنگامی که درب مایکروویو بسته می شود سوئیچ های درب به ترتیب عمل می کنند تا اطمینان حاصل شود که درب به درستی بسته شده است. اگر هرکدام از سوئیچ ها کار خود را به درستی انجام ندهند مایکروویو شروع به کار نمی کند و گرم نمی شود.
  لامپ مگنترون با استفاده از ولتاژ بالا, ولتاژ دی سی رابرای تولید فرکانس در مایکروویو جهت طبخ غذا آماده می کند. اگر مگنترون سوخته باشد قابل تعمیر نیست باید آن را جایگزین کرد.
  اگر صفحه نمایش و چراغها روشن می شود اما عملکرد مناسب و مطلوب نیست باید اتاقک مایکروویو،مگنترون و المنتها بررسی شوند.
 • موتور مایکروویو کار نمی کند یا صدا می دهد
  دستگاه از یک موتور برای چرخاندن سینی استفاده می کند که معمولا در کف مایکروویو تعبیه شده است.اگر صدای غیرمعمول از آن شنیده شود باید موتور تعمیر یا تعویض شود. البته صدای غیر متعارف احتمالا از فن خنک کننده باشد،باید بررسی شود که تیغه های فن موقع چرخیدن به اشیا دیگر برخورد نکند همچنین باید بررسی شود که تیغه ها دچار فرسودگی یا آسیب دیدگی نشده باشند.

ثبت درخواست تعمیرات مایکروویو

مرکز خدمات مشتریان بعد از ثبت درخواست، جهت هماهنگی با شما تماس خواهند گرفت تا در زمان مورد نظر شما نزدیکترین تعمیرکار باتجربه و متخصص به محل اعزام گردد.

vacum cleaner image

عیب یابی دستگاههای مایکروویو

امروزه با مدرنیته شدن, لوازم خانگی هم از این قاعده مستثنی نبوده و باعث صرفه جویی در وقت و انرژی شده است و تحقیقات نشان داده است که استفاده از این نوع انرژی ضمن اینکه آلودگی محیط زیست را کاهش می دهد, در کاهش هزینه های انرژی هم مؤثر است.
عیب یابی دستگاههای مایکروویو به دو شیوه است،یا اینکه دستگاه به طور کلی عمل نمی کند یادستگاه به ظاهر کار میکند ولی عملکرد درستی ندارد.

تعمیر مایکروویو توسط همتا تعمیر

شرکت همتا سرویس با بکارگیری تکنسین های مجرب و کارآزموده بر آن است تا درصورت بروز هرگونه مشکل برای مایکروویو شما در سریع ترین زمان ممکن در محل مورد نظر شما حاضر شده نسبت به عیب یابی و تعمیر آن اقدام نمایند.
با توجه به شرایط اقتصادی امروز هموطنان گرامی شرکت همتا سرویس در نظر دارد که هزینه تعمیرات مایکروویو به حداقل مقدار ممکن کاهش یابد و همزمان از بهترین قطعات جانبی جهت تعمیر استفاده نماید. به دلیل اطمینان ما از کیفیت کار تکنسین ها ونیز کیفیت قطعات بکار برده شده همه تعمیرات به مدت یک سال دارای گارانتی می باشد.

نظرات دیگر کاربران
نظر خود را بنویسید !


مقالات آموزشی

 image hamta web

تعیین زمان توسط شما

 image hamta web

اعزام سریع تعمیرکار

 image hamta web

تعمیرکاران خبره

 image hamta web

با کمترین هزینه

 image hamta web

گارانتی خدمات

 image hamta web

تهیه قطعات مورد نیاز